AnasayfaGenelNAMIK EKİN İMZALI SERTİFİKALI EĞİTİM

NAMIK EKİN İMZALI SERTİFİKALI EĞİTİM

NAMIK EKİN İMZALI SERTİFİKALI EĞİTİM

İLKLERİN POLİGONU OLAN POLİGUN’DAN BİR İLK DAHA !!

Hayat boyunca bir defa gelicek olan bu fırsatı Poligun Ailesi vatandaşlarımızın hizmetine sunuyor. Efsane emekli SAT komandosu NAMIK EKİN ile iki haftada bir gerçekleştirilen eğitimlere start verdi. Türkiye’nin ilk SAT Komadosu, komando eğitmeni , Dünya Judo şampiyonu, 18 farklı Guiness Rekoru sahibi, Türkiye’ye sayısız hizmetlerde bulunup madalyalar almış, 10.000’den fazla öğrencisi olmuş Namık Hoca Poligun’da yaklaşık 4-5 saat süren bir eğitim programı hazırladı. Öğrencisi Ercüment Diyar ile birlikte gerçekleştirdiği bu eğitimlerde

Silah terbiyesi ile başlayıp

Nişan alma, duruş, hareketli atış, doğru yürüyüş pozisyonları gibi her yerde öğrenilemeyecek olan bu içerikleri kursiyerlere öğretmekte.

Eğitiminin sonunda kendi elleriyle imzaladığı temel eğitim katılım sertifikasını kursiyerlere takdim eden Namık Hoca aynı zamanda geçirilen vakitte anılarını bir evlat gibi gördüğü onun deyişiyle ‘talebe’lerine anlatma fırsatı da sunmakta.

Ayda 2 defa olmak üzere gerçekleşen bu eğitimlere katılmak için önceden rezervasyon yaptırmanız ve 18 yaşından küçük iseniz veli gözetiminde ve izinli olmanız gerekmekte.

Kategoriler

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Hızlı rezervasyon formu

LÜTFEN FORMU EKSİKSİZ DOLDURUNUZ!

    Kroki