AnasayfaHizmetlerimizHusan Store İstanbul

Husan Store İstanbul

Tüfek, hafif ateşli bir silahtır. Omuza dayanarak kullanılır. Kullanıldığı yerlere göre piyade tüfeği, su altı tüfeği, av tüfeği gibi adlar alır. Mekanizma, kundak, dipçik ve namlu olmak üzere dört ana parçadan meydana gelir. Mekanizma ateşlemeyi ve kovanı dışarı atmayı sağlar. Kundağın muhafaza ettiği namlu mermiye yön vermeye, dipçik ise tüfeğin omuza dayanarak tepkisini hafifletmeye yarar.

Sağlamlık olarak av tüfeği sektöründe başarı sağlayan şirketimiz HUSAN ARMS tarafından üretilen çeşitli çaplardaki taktik av tüfeklerini Poli Gun Taktik Mağazamızdan satın alabilirsiniz.

* Türk Standartları Enstitüsü’ ne uygun TS 870 – IS ( İleri Seviye ) kalite belgesi.

* TSE-HYB Satış sonrası hizmet yeterlilik belgesi

* NRA (National Rifle Association) Ödülü

* TS 12427 ve TS 13453 Standartlarında T.C. GÜMRÜK ve Tic. BAKANLIĞI onaylı 10 YIL GARANTİ belgesi ile üretim yapmaktadır.

Mart 1988 tarihinde Huğlu Av Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile kurulan ve HUSAN kısa adı ile anılan şirketimiz, 5 yıl boyunca havalı tüfek imalatı yapmıştır.

1993-1998 yılları arasında silah sektöründe yedek parça imalatı ve Av tüfeği pazarlaması yapmış ve bu alanda örnek kuruluş olarak tanınmıştır.

1998-2010 yılları arasında silah sektörünün yanında otomotiv sektörüne de 12 yıl boyunca yedek parça imalatı yaparak, üretiminin %80 e yakınını Avrupa ülkelerine ihraç etmiştir.

2010 yılında yeni nesil alttan şarjörlü MKA1919 ve HUSAN markaları ile av tüfeğinin üretimine başlanmıştır.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Hızlı rezervasyon formu

LÜTFEN FORMU EKSİKSİZ DOLDURUNUZ!

    Kroki