AnasayfaHakkımızda

Türkiye'de ilk ve tek!

Türkiye'nin ilk ve tek Alış Veriş Merkezi içerisinde bulunan, yeni, dinamik ve genç bir poligon olarak, uluslararası atıcılık federasyonu (ISSF) tarafından belirlenmiş standartlarda yapılmıştır. 6 yollu , 25 m uzunluğunda, zoom yapma kabiliyetine sahip kameraları ve geniş atış yollarıyla hem bireysel hemde kurumsal ziyaretçilerimize, hizmet verebilecek yeterliliğe ve donanıma sahiptir. Şahsınıza ait silah ve mühimmatınızla atış yapabileceğiniz gibi, aynı zamanda Poligonumuzda bulunan çeşitli çaplarda ki tabanca, tüfeklerimizle ve mermilerimizle atış deneyimlerinizi çeşitlendirebilirsiniz. Ayrıca doğru silah kullanma konusunda eğitim almak isteyen ziyaretçilerimiz için, konusunda uzman atış gözetmenlerimiz eşliğinde doğru silah kullanımı, teorik ve pratik atış ve atıcılık kuralları konusunda haftanın her günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında atışlarınızı yapıp eğitim alabilirsiniz.

Şahsınıza ait;

Şahsınıza ait;

Şahsınıza ait silah ve mühimmatınızla atış yapabileceğiniz gibi, aynı zamanda Poligonumuzda bulunan çeşitli çaplarda ki tabanca, tüfeklerimizle ve mermilerimizle atış deneyimlerinizi çeşitlendirebilirsiniz.

Ayrıca!

Ayrıca!

Ayrıca doğru silah kullanma konusunda eğitim almak isteyen ziyaretçilerimiz için, konusunda uzman atış gözetmenlerimiz eşliğinde doğru silah kullanımı, teorik ve pratik atış ve atıcılık kuralları konusunda haftanın her günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında atışlarınızı yapıp eğitim alabilirsiniz.

Detaylı bilgi

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Değerlerimiz Müşterilerimiz olmaması durumunda yaptığımız işin bir anlamı yoktur. Müşteri memnuniyeti en önemsediğimiz değer yargılarımızdan biridir
  • Kaliteli Hizmet
  • Bilgi birikimi ve tecrübe
  • İş Ahlakına Bağlılık
Vizyon & Misyon

Vizyon & Misyon

Vizyon
Müşterilerimize tüm gelişmeler ışığında en iyi hizmet ve eğitimi vererek sektörün en iyi firmalarından biri olmak.
Misyon
Eğitim ve bilinçlendirme konusunda ciddi ve müşteri memnuniyet odaklı çalışmak.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Hızlı rezervasyon formu

LÜTFEN FORMU EKSİKSİZ DOLDURUNUZ!

    Kroki